У Луцьку запустили соціальну ІТ-рекламу

23.04.2015 00:25

Луцький ІТ-кластер запустив соціальну рекламу за сприяння Луцької міської ради.

Соціальний проект має на меті заохотити майбутніх абітурієнтів обрати сферу інформаційних технологій для навчання та роботи, повідомили організатори.

Так, у місті з’явилися бігборди та сітілайти з лаконічним лозунгом “Просто стань програмістом”. Рекламна кампанія націлена привернути увагу загалу до ІТ-галузі та заохотити студентів, школярів та їх батьків розглянути ІТ як перспективу на майбутнє.

“Окрім освітніх проектів у школах “Я знаю про ІТ” та луцьких вишах “Eduup”, ми вирішили звернути увагу лучан на ІТ ще й за допомогою зовнішньої реклами, у чому нам посприяла міськрада”, – розповіла директор Луцького ІТ-кластеру Іванна Мартинів.

За ініціативи Луцького ІТ-кластеру стартували декілька освітніх проектів. Зокрема, тривають профорієнтаційні роботи у луцьких школах в рамках проекту “Я знаю про ІТ” – спеціалісти зустрічаються з учнями старших класів та розповідають про сферу інформаційних технологій. Також Луцький ІТ-кластер співпрацює з університетами Луцька – з кінця березня щотижня у СНУ ім. Лесі Українки та ЛНТУ відбуваються лекції від ІТ-спеціалістів міста.

Нагадаємо, під час прес-конференції 20 січня у Луцьку оголосили про створення ІТ-кластеру, засновниками якого стали ІТ-компанії ІДЕЙЛ та InternetDevels. За декілька місяців до Луцького ІТ-кластеру долучилися підприємства, які працюють у сфері ІТ міста.

 У Луцьку запустили соціальну ІТ-рекламу  У Луцьку запустили соціальну ІТ-рекламу

Без категорії

Залишити відповідь

Вгору