The New York Times: на мобільних пристроях журналістика і користувальницький досвід повинні бути тісно переплетені

19.05.2015 16:14

В останні роки кількість мобільних читачів The New York Times росло швидкими темпами, і компанія створила кілька мобільних додатків для залучення вузьких сегментів аудиторії. Однак вони не в повній мірі виправдали очікування, і тепер видання змінює підхід до їх розробки. Про це пише themedia.center

Основне мобільний додаток The New York Times, а також NYT Now, Opinion і NYT Cooking замислювалися як інструменти залучення користувачів до сайту видання та інших цифрових продуктів.

Пріоритет віддавався швидкості розробки, тому процес наповнення додатків контентом був максимально автоматизований: стрічки новин в цілому відображали зміст сайту, і всі публікації мали стандартний вигляд.

Раніше редактори могли тільки визначати, які матеріали потраплять в додатку. Тепер вони отримають можливість налаштовувати зовнішній вигляд публікацій спеціально для мобільних пристроїв: дизайн буде особливим для різних форматів.

В результаті довгих експериментів в The New York Times прийшли до важливих висновків. По-перше, контент виявляється найбільш ефективним, коли його дизайн і структура відповідають кожній окремій платформі. По-друге, тепер завдання не в тому, щоб просто розміщувати в мобільних додатках контент сайту і таким чином перетворювати мобільних користувачів в читачів настільної версії видання, а в тому, щоб завжди бути з читачами поруч і створювати найкращі умови для читання на мобільних пристроях. «Без справжнього переплетення журналістики і користувальницького досвіду ви далеко не підете», – говорить віце-президент The New York Times Олександра Хардіман (Alexandra Hardiman).

Без категорії

Залишити відповідь

Вгору