Незвичайне використання платформи Android

24.05.2015 15:58

У наші дні найчастіше створюються предмети побуту, в яких вбудовані пристрої на базі Android, причому іноді подібне рішення здається вельми незвичайним і невиправданим.
У цій статті ми розповімо вам про продукти, які, можливо, вийшли занадто рано, коли споживачі ще не були готові до їх адекватному сприйняттю та використання в повсякденному житті, або ж про незвичайні речі, в яких вбудовані Android-планшети.

Цим пристроєм, в який інтегрований 7-дюймовий планшет на Android 2.3, пропонується замінити стандартний підголовник в автомобілі. При цьому характеристики вбудованого планшетного комп\’ютера досить слабкі за сьогоднішніми мірками: одноядерний чіп з частотою 1 ГГц, 512 МБ оперативної пам\’яті, 4 ГБ вбудованої сховища з можливістю розширення. А це означає, що пасажир не зазнає особливого задоволення чи користі від використання пристрою. Варто також відзначити, що планшет має можливість передачі та отримання даних через Wi-Fi, однак за рахунок таких слабких технічних характеристик на ньому неможливо користуватися такими додатками, як YouTube, Netflix і Skype.

Холодильник Samsung RF4289HARS з підключенням до Інтернету

Холодильник Samsung RF4289HARS з підключенням до Інтернету

Над дозатором для води і льоду виробник холодильника розмістив 8-дюймовий LCD-дисплей, підключений до мережі, а працює цей екран за аналогією Android-планшета. На екрані відображається температура усередині холодильної та морозильної камер, режим подачі льоду, час, місцева погода, стрічка новин, радіо Pandora. Навіть не виключено, що він має вбудований WhatsApp. Холодильник може також повідомляти користувача про те, що термін придатності збережених продуктів закінчується. І все б нічого, але продати цей холодильник вартістю в $ 3 699 намагаються вже не один рік.

Пральна машинка та сушка Touch Revolution

Пральна машинка та сушка Touch Revolution

Усередині цього пристрою для прання виробник також розмістив 7-дюймовий Android-планшет. Точніше, не всередині барабана для прання, а в корпусі машинки, причому планшет навіть має вбудований веб-браузер і клавіатуру. Планшет оснащений ARM-процесором з частотою 806 МГц, роз\’ємами для карт MMC / SD, Wi-Fi і Bluetooth-модулями і навіть акселерометром. Варто відзначити, що працює ця пральна машинка на Android 1.5.

Стаціонарний Android-телефон від Huawei

Стаціонарний Android-телефон від Huawei

Платформа Android знайшла поширення не тільки в мобільних пристроях
Компанії Huawei прийшло в голову створити стаціонарний телефон, який працює на платформі Android 2.2. Правда, компанія всього одного разу показала його в ролику на хостингу YouTube, і більше його ніхто ніколи не бачив.

Без категорії

Залишити відповідь

Вгору