Міністерство освіти та науки за підтримки Google Україна, “Ідеї, що змінюють світ”

19.11.2015 01:30

У середу, 11 листопада, Міністерство освіти та науки за підтримки Google Україна запустило онлайн-портал “Ідеї, що змінюють світ”.

Щоб запропонувати свою ідею, на головній сторінці сайту потрібно натиснути «Запропонувати ідею», після чого з’явиться форма. У формі потрібно вказати ім’я, email, написати повідомлення та прикріпити файл з ідеєю або винаходом. Також тут можна ознайомитися з умовами розміщення  інформації (інтелектуальна власність тощо). Після натискання «Відправити» ідея надходить на розгляд адміністрації сайту, а потім з’являється в розділі «Нові ідеї».

«Ми сподіваємося, що цей сайт стане платформою, яка збере разом винахідливих українців і дасть їм можливість об’єднуватися навколо цікавих ідей і втілювати їх у життя в спільних проектах», — кажуть представники Google.

Також на сайті представлені цікаві та значущі винаходи з минулого, авторами яких стали українці: вертоліт, газова лампа, вугільний комбайн, хірургічний шов-блискавка, технологія зварювання у відкритому космосі, ракетний двигун і багато іншого.

«Ми маємо надію, що великі ідеї, як минулого, так і сьогодення, надихнуть сучасне покоління українців на нові звершення та винаходи.», — додають у Google.

Залишити відповідь

Вгору