Загальні положення та умови

Ласкаво просимо до Hackathon Press!

Дякуємо, що користуєтеся нашим виданням (надалі – «продукти», «Hackathon Press», «Хакатон Пресс», «видання», «видавець» ).

Користуючись нашим виданням, ви приймаєте ці умови. Просимо уважно ознайомитися з ними.

Користування Hackathon Press

Ви повинні дотримуватися положень будь-якої політики, представленої вам у межах видання.

Більша частина відображеного вмісту не належить Хакатон Пресс. Відповідальність за такий вміст несуть виключно суб’єкти, які його надають. Ми можемо перевіряти вміст з метою визначення того, чи не порушує він вимог законодавства або нашої політики. Також ми можемо видаляти вміст або відмовлятися його публікувати, якщо у нас є обґрунтовані підстави вважати, що він порушує наші правила чи є незаконним. Однак це не обов’язково означає, що ми перевіряємо вміст, тому не слід припускати, що ми це робимо.

Будь які думки, висловлені у дописах не завжди збігаються з поглядами видавця, який не бере на себе відповідальність за наслідки публікацій. За зміст публікацій та достовірність викладених матеріалів відповідальність несуть їх автори.

Ваш обліковий запис користування

Для користування певними можливостями вам знадобиться обліковий запис Хакатон Пресс. Щоб захистити свій обліковий запис, зберігайте пароль у секреті. Ви несете відповідальність за дії, які виконуються у вашому обліковому записі Hackathon Press або через нього. Намагайтеся не використовувати свій пароль Hackathon Press у програмах (веб-сайтах) сторонніх розробник Hackathon Press.

Конфіденційність і захист авторських прав

Публікуючи матеріали на на Хакатон Пресс ви можете використовувати псевдонім. Але ви повинні бути “справжньою людиною”, забороняється створення декількох акаунтів (окрім домовленості з редакцією). Ви повинні мати змогу довести адміністрації сайту що ви це реальна людина, навіть якщо ви використовуєте псевдонім, в такому випадку ми гарантуємо вам збереження анонімності, (в рамках закону).

У разі спірних ситуацій рішення приймається адміністрацією виходячи з контексту ситуації. Ми реагуємо на повідомлення про ймовірні порушення авторських прав і припиняємо дію облікових записів.

Завантажуючи медіа файли (зображення, аудіо, відео чи інші об’єкти інтелектуальної власності) на сайт ви даєте згоду на їх використання.

Громадянська журналістика

(також її можуть називати суспільною, об’єднаної або демократичної). Це діяльність громадян, які беруть активну участь у процесі збирання, аналізу та поширення інформації, не маючи при цьому професійної журналістської підготовки.

Ст. 34 Конституція України: Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір.

Здійснення цих прав може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров’я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя.

Ваш вміст

Надаючи власні матеріали (текстові, аудіо-візуальні, тощо)  ви зберігаєте за собою права інтелектуальної власності на такий вміст. Але надаєте згоду на його використання,  розміщення, зберігання, копіювання, друкування, зміну, публікацію, публічне відтворення й відображення та поширення такого вмісту, а також створення похідних матеріалів на його основі (як-от отриманих у результаті перекладу, адаптації чи інших внесених нами змін).

Hackathon PressЖурналі́стика — це соціальний інститут, створений з метою забезпечення всебічного й об’єктивного інформування всіх суб’єктів суспільного життя про соціальну дійсність, що необхідне для оптимального функціонування всіх інших соціальних інститутів і суспільства в цілому як саморегульованої системи.

Журналістика як наука — система художніх, культурологічних, історичних, соціологічних та ін дисциплін, що охоплює повний цикл створення і управління практичною журналістикою в суспільстві, її впливу на зміни суспільних процесів.

Журналістська етика

Головні етичні принципи роботи ЗМК:

Функції журналістики

Виділяють загальні й спеціальні функції журналістики.

Загальні функції належать до числа основних, пов’язані з атрибутивними ознаками журналістики, виконуються кожним пресовим виданням, ТРК чи електронним ресурсом без винятку, незалежно від його розміру, накладу чи адресної спрямованості.

Спеціальні функції залежать від виду масово-інформаційної діяльності, і для кожного вони є різними. Так у розважальній газеті відсутність ідеологічних матеріалів не дає здійснювати функції соціальної критики («сторожового собаки»), так само як партійна газета може не займатися розважанням та відпочинком своїх читачів.

Гарантії та застереження

Ми надаємо доступ до інформації, дотримуючись функцій журналістики, професійних стандартів, журналістської етики комерційно обґрунтованого рівня умінь і турботи, і сподіваємося, що ви залишитеся задоволені, користуючись нашим виданням. Однак є певні речі, які ми не можемо гарантувати.

МИ НЕ НАДАЄМО ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ ТА НЕ НЕСЕМО ЖОДНИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ ЩОДО ВМІСТУ, ПЕВНИХ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ, ЇХ НАДІЙНОСТІ, ДОСТУПНОСТІ АБО ЗДАТНОСТІ ЗАДОВОЛЬНЯТИ ВАШІ ПОТРЕБИ. ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ НАДАЮТЬСЯ НАМИ «ЯК Є», але ми постійно працюємо над удосконаленнями.

ДЕЯКІ ЮРИСДИКЦІЇ ПЕРЕДБАЧАЮТЬ ПЕВНІ ГАРАНТІЇ, НАПРИКЛАД,  ВІДПОВІДНОСТЬ ПЕВНІЙ МЕТІ ТА НЕПОРУШЕННЯ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ. НАСКІЛЬКИ ЦЕ ДОЗВОЛЕНО ЗАКОНОДАВСТВОМ, МИ ВІДМОВЛЯЄМОСЯ ВІД УСІХ ГАРАНТІЙ.

Відповідальність за наш продукт

ЯКЩО ЦЕ ДОЗВОЛЕНО ЗАКОНОДАВСТВОМ, ХАКАТОН ПРЕСС, АВТОРИ, ПОСТАЧАЛЬНИКИ ТА ДИСТРИБ’ЮТОРИ НЕ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ВТРАЧЕНІ ВИГОДУ, ДОХОДИ ЧИ ДАНІ, ФІНАНСОВІ ЗБИТКИ АБО НЕПРЯМІ, ФАКТИЧНІ, ПОБІЧНІ ЧИ ШТРАФНІ ЗБИТКИ.

НАСКІЛЬКИ ЦЕ ДОЗВОЛЕНО ЗАКОНОДАВСТВОМ, ЗАГАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ХАКАТОН ПРЕСС, АВТОРІВ, ПОСТАЧАЛЬНИКІВ І ДИСТРИБ’ЮТОРІВ ЗА БУДЬ-ЯКИМИ ПРЕТЕНЗІЯМИ В МЕЖАХ ЦИХ УМОВ, ЗОКРЕМА, ЩОДО БУДЬ-ЯКИХ ОПОСЕРЕДКОВАНИХ ГАРАНТІЙ, ОБМЕЖУЄТЬСЯ СУМОЮ, СПЛАЧЕНОЮ ВАМИ ЗА КОРИСТУВАННЯ НАШИМИ (АБО, НА НАШ РОЗСУД, ПОВТОРНИМ НАДАННЯМ ВАМ НАШОГО ПРОДУКТУ).

У ЖОДНОМУ ВИПАДКУ ХАКАТОН ПРЕСС, КОРИСТУВАЧІ, АВТОРИ, ПОСТАЧАЛЬНИКИ ТА ДИСТРИБ’ЮТОРИ НЕ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ ВТРАТИ ЧИ ЗБИТКИ, ЯКІ НЕМОЖЛИВО БУЛО ОБҐРУНТОВАНО ПЕРЕДБАЧИТИ.

Комерційне використання

У разі користування нашим ресурсом від імені компанії така компанія приймає ці умови. Вона зобов’язуєтеся захистити Хакатон Пресс, посадових осіб, журналістів і працівників від будь-яких претензій, судових процесів або позовів, що виникають або якимось чином пов’язані з користуванням виданням чи порушенням цих умов, зокрема, від відповідальності чи витрат унаслідок будь-яких позовів, втрат, збитків, судових процесів, судових рішень, судових витрат й оплати послуг адвокатів, або відшкодувати вищезазначене.

Ми (адміністрація, автори) не маємо за ціль збагатитися на виданні! А всі отримані будь-яким чином кошти направляться виключно на друкування, розповсюдження та розвиток Hackathon Press!

Про ці Умови

Ми можемо змінювати ці чи будь-які додаткові умови, наприклад, з метою відображення змін у законодавстві чи в організації роботи Хакатон Пресс. Слід регулярно переглядати ці умови. На цій сторінці ми повідомлятимемо про внесення змін у поточні умови.  Якщо ви не погоджуєтеся зі зміненими умовами, необхідно припинити ваше користування цим виданням.

У разі виникнення суперечностей між цими та додатковими умовами перевагу матимуть додаткові умови.

Ці умови регулюють відносини між вами та Хакатон Пресс. Вони не створюють жодних прав третіх осіб на пільги чи привілеї.

Якщо ви порушили ці умови, однак ми не вжили негайних заходів, це не означає, що ми відмовляємося від певних прав, які можемо мати (наприклад, права вживати відповідних заходів у майбутньому).

Вгору