Microsoft змінить політику випуску ОС після релізу Windows 10

15.05.2015 04:37 AM

Windows 10 стане останньою повноцінної ОС. Таку заяву зробив фахівець Microsoft Джеррі Ніксон (Jerry Nixon) в ході проведення конференції Ignite, як повідомляє у своєму Twitter незалежний розробник і учасник програми Microsoft Student Partners Джеймс Крофт (James Croft).

Справа в тому, що після виходу Windows 10, всі наступні версії найпопулярнішої ОС у світі будуть поставлятися у вигляді оновлень. IT-фахівці припускають, що компанія змінить політику випуску програмних продуктів. Замість великих оновлень кожні 2-3 роки, Microsoft, мабуть, буде випускати невеликі апдейти щомісяця або раз на півроку.

Крім цього, за даними видання The Register, компанія має намір припинити практику «вівторка патчів», коли поновлення виходили щомісяця, у другий вівторок. Тепер патчі будуть відправлятися на ПК користувачів відразу ж після перевірки і схвалення фахівців Microsoft. Раніше компанія доставляла користувачам таким способом тільки критичні оновлення безпеки. Однак для корпоративних клієнтів «вівторок патчів» залишиться в силі.

Uncategorized

Leave a Reply

Вгору