Раптом загубитися десь у світі: і таке можливо у пізнавальній грі від Google

12.06.2015 01:56 PM

Уявіть, що ви відкриваєте очі і опиняєтесь у цілковито невідомому вам місці. Що ви будете робити? Звичайно, спочатку спробуєте визначити, де ж саме перебуваєте, а далі будете шукати змогу зв’язатися з ріднею і розповісти про те, що трапилось.

Таким є сюжет неймовірно захоплюючої гри — справжнього сучасного онлайн-симулятора виживання, побудованого на… картах Google Maps. Гра називається “GeoGuessr”. В інтернеті її ще називають “грою від Гугла” або “грою гугл мепс”.

Інтерфейс гри і головне управління, все було запозичене у компанії Google, а значить якщо ви хоч раз заходили на популярний сервіс Google Maps і прогулювались містами, то управління вам вже знайомо!

Сюжет гри GeoGuessr тільки один – ви маєте всіма можливими способами визначити, де перебуваєте, тобто мається на увазі країну, район, місто чи поселення, вулицю. Однак, якщо ви змогли знайти себе настільки точно – ви справжній “слідопит”!

Що ближче ви позначите своє місце перебування, то більше очків вам буде нараховано системою. Усього доступно 5 рівнів, після проходження у вас з’явиться можливість почати гру наново.

Щоб максимально точно позначити своє місце розташування, у правому нижньому кутку екрану монітора буде мініатюрна карта світу, на якій ви і маєте себе позначити.

Сьогодні доступні два режими гри GeoGuessr: одиночний режим і мультиплеер. Зрозуміло, що в одиночному режимі у вас буде необмежена кількість часу, а при виборі мультиплеєра з вами на одній карті з’являться й інші гравці. Так що переможе не просто той, хто буде перший, але і той, хто точніше позначить себе на карті світу Google, додає officeplankton.

Leave a Reply

Вгору