Компанія Google довірила роботам будівництво штаб-квартири

12.05.2015 12:58 AM

Проект розвитку своєї штаб-квартири в Маунтін-В’ю компанія Google представила в кінці лютого. А тепер стало відомо, що будівництвом офісу займуться роботи.

Кампус, який вміщатиме до 20 000 співробітників, зведуть за участю так званих роботів crabots. Так називаються спеціальні машини, що поєднують в собі функції маневрених роботів з традиційними кранами, вантажопідйомністю не більше 10 т.

Плани будівництва нового кампусу в Маунтін-В’ю, де Google володіє ділянкою в 68 га, були озвучені минулого літа. А в лютому 2015 компанія представила його проект. Кампус буде носити назву Googleplex, а його відмінною рисою стане прозорі дах і стіни. Авторами футуристичного проекту стали Томас Хетервік і Бьярке Інгельс.

Терміни будівництва нового кампусу Google поки не називаються. А ось конкуренти з Apple, які теж будують нову штаб-квартиру в Купертіно, планують закінчити роботи вже в майбутньому році. Плани будівництва нового кампусу ще в 2011 році озвучив Стів Джобс. Гігантський багаторівневий офіс, що формою нагадує космічний корабель, буде оточений лісом.

Uncategorized

Leave a Reply

Вгору