Android починає приносити розробникам більше грошей, ніж iOS

16.05.2015 23:54

Основним способом заробітку для розробників додатків сьогодні є мобільна реклама. Особливо це справедливо для тих продуктів, які ми скачуємо на свої пристрої безкоштовно і в яких немає внутрішніх покупок. Довгий час непохитним був той факт, що iOS приносить програмістам більше грошей, ніж Android. Проте рік тому ситуація почала змінюватися.

На початку 2014 року відбулася важлива подія у світі мобільної реклами: Android вперше обігнав iOS, ставши платформою №1 за кількістю трафіку. Чим більше трафіку припадає на платформу, тим більше показів реклами вона забезпечує, а значить, і приносить більше грошей.

Як повідомляє androidauthority, за минулий рік домінування Android близько 65% показів усіх мобільних оголошень припали на пристрої під управлінням зеленого робота. В першому кварталі 2014 року ця цифра становила лише 42,8%.

Android починає приносити розробникам більше грошей, ніж iOSДля порівняння: iOS набрала лише 22% від усіх показів, з яких 17% припадають на iPhone, а інше — на iPad і iPod.

Тим не менш, незважаючи на таку значну різницю в цифрах, доходи від обох платформ відрізняються незначно: на Android доводиться 45,77% прибутку від мобільної реклами, а на iOS — 45,44%.

це Відбувається в силу того, що розробники отримують гроші за рекламу різними шляхами — приміром, для кого-то враховуються тільки кліки оголошення, а комусь платять за кожну тисячу показів. Однак Android хоч і з незначною перевагою, але вибився в лідери. Початок покладено і цього не можна не порадіти.

Нагадаємо , що до кінця 2014 року Google Play був визнаний аналітиками найбільш динамічно розвиваються магазином додатків, а Android — платформою з найбільшою кількістю розробників.

Якщо ви все ще пишете під iOS, то, можливо, настав час вибирати правильну сторону сили?

Без категорії

Залишити відповідь

Вгору