Будинок в теплиці

24.11.2015 00:46

Ось таку скляну конструкцію сім’я зі Швеції побудувала навколо будинку для його  природного обігріву. Завдяки такому укриттю при вуличній температурі -3° в такій теплиці зберігається 15-20°. Власники літнього будинку Марі Granmar та Чарльз Sacilotto  спочатку збирались побудувати новий енергоефективний будинок. Але їм сподобалась ідея з теплицею, архітектора Бенгтом Варну.

Naturhus (Природний будинок), так називає архітектор свої конструкції, перший такий будинок він побудував ще в 1 974 році.

М’яким середземноморським кліматом мшканців забеспечує 4мм скло закріплене на металевій конструкції. Мари и Чарльз вирощують тут нетипові для Скандинавії продукти: інжир, помідори, огірки.

Рівний дах літнього будинку в теплиці є улюбленим місцем у сім’ї. Тут вони приймають сонячні ванни, грають з сином, читають або гойдаються на гойдалках. Такий сонячний вегетарій це не просто дизайнерська, романтична прибудова до будинку. Сім’я екоономить на опаленні. Також будинок повністю незалежний від міської каналізації.

 

Залишити відповідь

Вгору