У Києві на зупинці трамваю відкривають коворкінг

13.11.2015 19:52

За тиждень на другому поверсі зупинки швидкісного трамваю “Площа Перемоги” розпочне роботу перший комунальний коворкінг столиці “Платформа-sky “Перемога”.

Про це “Українській правді. Київ” повідомила прес-секретар “Київпастрансу” Анна Бондар.

“Після того, як ми організували турнікети на нижній частині платформи, то 95% пасажирів ідуть через нижні платформи, а верхня частина станції, що знаходиться над лінією трамваю, незатребувана. Оскільки ми впровадили безкоштовний wi-fi на стаціях лінії швидкісного трамваю, то вирішили організувати коворкінг”, – розповіла вона.

За словами Бондар, наразі у приміщенні встановили додаткове освітлення, привезли меблі піддонів, а також м’які крісла-мішки, постелили спец покриття на підлогу.

“Уже встановлено проектор, барну стійку, де можна буде попити чаю чи кави” – додала спікер КП.

Також відзначила, що коворкінг буде теплим взимку і прохолодним влітку, а його великі вікна розпишуть дизайнерськими малюнками.

“Користувачі коворкінгу зможуть з усіх сторін спостерігати, як рухаються трамваї, але дискомфорту від шуму не буде. А особливість цього простру буде в тому, що він, хоч і на висоті, але обладнаний ліфтами, тому буде доступний для людей з обмеженими можливостями”, – сказала Бондар.

Крім, крім власне коворкінгу, у цьому приміщенні планують проводити фотовистаки і майстер-класи, тренінги.

 

“Мріємо організувати тут спільноту за інтересами”, – додала Бондар.

Чи будуть брати плату за вхід, і якою вона буде наразі невідомо. Наразі організатори роздумують, чи брати гроші за вхід і давати безкоштовно печиво-чай-каву, чи плату за вхід не проваджувати, а натомість зробити платними напої і снеки.

 

“Головна наша політика, щоб коворкінг був доступний для всіх. Не кожен, на жаль, може заплатити ти за вхід, але кожен може не користуватись платною кавою чи чаєм”, – пояснила Бондар.

Залишити відповідь

Вгору