«ПриватБанк» запустив нову технологію підтвердження операцій онлайн – за допомогою селфі

14.05.2015 06:35

«ПриватБанк» запустив в Україні нову технологію підтвердження операцій онлайн – за допомогою селфі або введення ПІН-коду картки, повідомляє Galnet із посиланням на ТСН. Як повідомили в банку, такий спосіб авторизації клієнтів під час оплати через Інтернет використовується тоді, коли банку необхідно додатково отримати підтвердження від клієнта, що операцію здійснює саме він (є підозри щодо шахрайства або мовиться про ризикові платежі).

«Раніше для здійснення ризикових платежів, за якими наша система безпеки запитувала додаткову авторизацію клієнта, йому потрібно було підтвердити платіж у телефонному режимі, – каже керівник напрямку «Внутрішній контроль і fraud-менеджмент» Олександр Соколовський. – Тепер наш “Приват24” попросить клієнта підтвердити платіж за допомогою селфі на камеру смартфону чи комп’ютера або введенням ПІН-коду картки. Це зручно, особливо якщо клієнт на відпочинку або за кордоном, швидко й гарантує виняткову безпеку платежів».

Під час селфі-авторизації система безпеки банку порівнює отримане зображення із фото клієнта в інформаційній базі банку. Система дозволяє чітко відокремлювати реальні фото клієнтів від підроблених зображень. Також у банку зазначають, що величезна популярність селфі серед користувачів дасть можливість не тільки проводити авторизацію клієнтів у зручному та приємному для них форматі, але й у майбутньому проводити конкурси селфі серед клієнтів «ПриватБанку», звісно, за їх згоди.

Без категорії

Залишити відповідь

Вгору